Etui ochronne na karty płatnicze 

według Twojego Projektu.

Możesz sam zaprojektować wygląd Etui, wtedy Ty zdecydujesz jaka grafika oraz tekst zostanie na nich umieszczona. Wykonamy pełen zadruk Full Color*

Wykorzystaj jako jedyna w swoim rodzaju nowoczesna, ekskluzywna, innowacyjna wizytówka. Osoba która ją od Ciebie otrzyma, będzie mieć ją zawsze przy sobie.

Sprawdza się również doskonale, jako niepowtarzalny, niebanalny, użyteczny oraz funkcjonalny gadżet reklamowy. Dzięki niemu zbudujesz relacje oparte na zaufaniu.

Wyjątkowy gadżet, wizytówka, oraz powierzchnia reklamowa:

Jest to nowoczesne rozwiązanie dla nowoczesnej firmy. Etui ochronne jako wizytówka lub też gadżet reklamowy, to produkt na miarę XXI wieku.

Etui ochronne produkujemy ze specjalnego warstwowego podłoża ~135g/m², który posiada Certyfikat TÜV na poddanie go testom ekranowania fal RFID o częstotliwości 13,56MHz.

Etui praktycznie nie powiększa i nie pogrubia karty, dzięki czemu zmieści się prawie w każdym portfelu, lub okładce na dokumenty. Jego wewnętrzna część skutecznie blokuje fale RFID o częstotliwości 13,56MHz. Dodatkowo, etui ochronne zabezpieczane jest przez nas błyszczącą folią, która dodatkowo uszlachetnia produkt.

PERSONALIZOWANE etui ochronne z Nadrukiem Full-Color


Produkt, który pasuje do oferty w każdej branży. Nadaje się do wszystkich sklepów. Będzie świetnym uzupełnieniem również Twojego asortymentu.
Innowacyjny produkt w ofercie Twojego sklepu.
Etui zabezpieczane jest przez nas błyszczącą folią, która dodatkowo uszlachetnia produkt.
Każde Etui pakowane jest w przezroczysty woreczek foliowy.

Każda osoba, która będzie u Ciebie płaciła zbliżeniowe za dokonane zakupy, czy też wykonane usługi, jest potencjalnym klientem na tak funkcjonalny produkt, który łączy w sobie zarówno estetykę oraz bezpieczeństwo.
Obecnie większość Polaków korzysta z funkcji PayPass, należy przy tym pamiętać, że rynek ten nadal bardzo dynamicznie się rozwija.

Funkcja płatności zbliżeniowej jest szybka i bardzo wygodna, nie ma sensu likwidować jej w swojej karcie. Wystarczy użyć etui aby w 100% zabezpieczyć się przed kradzieżą danych na niej zapisanych. Statystycznie, co trzeci klient Twojego sklepu, któremu zaprezentujesz etui, chętnie je dla siebie i swoich bliskich u Ciebie zakupi. Wystarczy wyeksponować etui ochronne w pobliżu terminala płatności.

Znajdziesz tu najnowsze informacje o nas. Nasza firma stale się rozwija i rośnie. Oferujemy szeroki zakres usług. Naszym celem jest dostarczenie najlepszego rozwiązania...
Które pomaga wszystkim. Jeśli chcesz się z nami skontaktować, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Życzymy miłego dnia...