Etui Ochronne Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo transakcji zbliżeniowych, to temat wielu dyskusji. Wszyscy dookoła zapewniają nas, że technologia PayPass jest bezpieczna. Tymczasem, nawet oni radzą używania Etui ochronnego, ekranujących sygnał RFID.

Liczne eksperymenty udowodniły, że z kart zbliżeniowych da się zdalnie odczytać część danych, a nawet sklonować oraz przeprowadzić jednorazową transakcję płatniczą.

Nowoczesne paszporty biometryczne oraz karty płatnicze, kredytowe typu PayPass mają wbudowane chipy RFID. Zawierają one poufne dane  osobowe. Etui wykonane są z materiału „state-of-the-art”, który blokuje transmisje RFID i zabezpiecza nasze dane osobowe przed kradzieżą tożsamości.

Nasze Etui na kartę wykonane jest z oryginalnego, specjalnie do tego stworzonego, kilkuwarstwowego laminatu zawierającego barierę ekranującą.

MasterCard w ramach programu lojalnościowego, zaproponował swoim klientom ochronny gadżet: Bezpieczne Etui na tablet, który chroni przed atakami złodziei tożsamości. Znalazły się w nim przegródki na takie akcesoria, jak paszport oraz karty zbliżeniowe.

Nie zawsze jednak zabierasz tablet na zakupy, a kartę płatniczą tak. Wystarczy, że zastosujesz nasz produkt – Antykradzieżowe Etui Ochronne na kartę płatniczą bezstykową. Nasze Etui zabezpieczające do kart zbliżeniowych jest lekkie, małe oraz praktyczne. Możesz sam zaprojektować grafikę oraz tekst, która się na nim znajdzie. Możesz również wybrać nasz gotowy wzór.

idea_transparent_420x420 Innowacyjny produkt, który pasuje do oferty w każdej branży, nadaje się do wszystkich sklepów, punktów usługowych. Będzie doskonałym uzupełnieniem również Twojej oferty. Każda osoba, która będzie u Ciebie płaciła zbliżeniowo za zakupy, usługi, jest potencjalnym klientem na produkt, który łączy w sobie estetykę, funkcjonalność , oraz bezpieczeństwo.

parasol_transparent_420x420 Chroni doskonale Twoją kartę przed zanieczyszczeniem, oraz szybkim zużyciem. Możesz przechowywać w nim każdy rodzaj karty płatniczej: PayPass, Paywave, Wave, Blink. Pasuje do wszystkich kart, nie tylko tych, z funkcją zbliżeniową. Możesz przechowywać w naszym Etui również nowe legitymacje studenckie, karty komunikacji miejskiej, nowe dowody osobiste, karty hotelowe i dostępowe do budynków oparte na technologii RFID o częstotliwości 13,56MHz. Karty Mifare, DESFire, HID i Class.

stop_rfid_transparent_400x400 Skutecznie blokuje fale RFID o częstotliwości 13.56MHz (ang. Radio-frequency identification), dzięki czemu zapobiega zeskanowaniu karty przez tzw złodziei tożsamości. W naszym Etui Twoje poufne dane będą zabezpieczone. Nikt zdalnie nie będzie miał do nich dostępu.

etui_gadget_wizytowka_transparent_400x400 EtuiOchronne na karty zbliżeniowe – jedyna w swoim rodzaju, nowoczesna i ekskluzywna wizytówka. Osoba, która ją od Ciebie otrzyma będzie nosić ją zawsze przy sobie. Niepowtarzalny, niebanalny, użyteczny, oraz funkcjonalny gadżet reklamowy. Dzięki niemu, zbudujesz relacje oparte na zaufaniu. Jest to produkt na miarę XXI wieku.

dla_Ciebie_Innych_transparent_400x400 Zabezpiecz kartę zbliżeniową przed tzw „Złodziejami Tożsamości”. Chroń swoje dane, oraz swoje pieniądze.
Zabezpiecz swoje dane przed osobami trzecimi. Etui Ochronne zabezpieczy dostęp do danych karty.

portfel_transparent_400x400 EtuiOchronne zmieści się bez problemu w portfelu, lub okładce na dokumenty. Jest lekkie i wytrzymałe, wymiarami dopasowane jest do wielkości każdej karty płatniczej. A gdy do użytku trafią biometryczne Dowody Osobiste, będziesz je mógł wykorzystać również do ich ochrony.

koszyk_transparent_400x400 Skorzystaj z naszej oferty, wybierz wzór spośród wielu starannie przygotowanych, ciekawych oraz wyjątkowych projektów, dostępnych w naszej ofercie. Będziemy wprowadzać do portfolio coraz większą ilość wzorów, spośród których wybierzesz coś dla siebie.

etui_projekt_transparent_400x400 Możesz sam zaprojektować wygląd Etui, wtedy Ty zdecydujesz jaka grafika, oraz tekst zostanie tam umieszczona. Spersonalizujemy Etui dla Ciebie. Zainteresuj Etui swojego partnera handlowego. Jedną ze stron Etui zaproponuj mu, jako skuteczną powierzchnię reklamową. Interesuje Cię zadruk również wewnętrznej strony Etui? Sprostamy Twoim oczekiwaniom.

Wybierz Etui dla siebie, lub np. jako wyjątkowy prezent. Zależy Ci na produkcie oryginalnym, praktycznym a zarazem miłym dla oka? Chcesz aby osoba, która otrzyma od Ciebie Etui Ochronne, nosiła ją zawsze przy sobie? Trafiłeś w dziesiątkę! Dzięki Etui Ochronnemu zadbasz o bezpieczeństwo swoje i bliskich Ci osób.

kontakt_transparent_400x400 Nie czekaj, skontaktuj się z nami jak najszybciej w celu omówienia szczegółów.

Newsletter

Follow Us

Kontakt

Adres firmy
location Arbuzowa 14/17, 02-747 Warszawa
Telefon
phone 22 299 10 75, 513 481 286
Email
mail info@etuiochronne.pl