Oferta dla Firm

Wyjątkowy gadżet, wizytówka, oraz powierzchnia reklamowa:

Wykorzystaj jako jedyna w swoim rodzaju nowoczesna, ekskluzywna, innowacyjna wizytówka. Osoba która ją od Ciebie otrzyma, będzie mieć ją zawsze przy sobie.

Sprawdza się również doskonale, jako niepowtarzalny, niebanalny, użyteczny oraz funkcjonalny gadżet reklamowy. Dzięki niemu zbudujesz relacje oparte na zaufaniu.

Możesz sam zaprojektować wygląd Etui, wtedy Ty zdecydujesz jaka grafika oraz tekst zostanie na nich umieszczona.

Jest to nowoczesne rozwiązanie dla nowoczesnej firmy. Etui Ochronne jako wizytówka lub też gadżet reklamowy, to produkt na miarę XXI wieku.

Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Innowacyjny produkt w ofercie Twojego sklepu:

Produkt, który pasuje do oferty w każdej branży. Nadaje się do wszystkich sklepów. Będzie świetnym uzupełnieniem również Twojego asortymentu.

Każda osoba, która będzie u Ciebie płaciła zbliżeniowo za dokonane zakupy, czy też wykonane usługi, jest potencjalnym klientem na tak funkcjonalny produkt, który łączy w sobie zarówno estetykę oraz bezpieczeństwo.
Obecnie większość Polaków korzysta z funkcji PayPass, należy przy tym pamiętać, że rynek ten nadal bardzo dynamicznie się rozwija.

Funkcja płatności zbliżeniowej jest szybka i bardzo wygodna, nie ma sensu likwidować jej w swojej karcie. Wystarczy użyć etui aby w 100% zabezpieczyć się przed kradzieżą danych na niej zapisanych. Statystycznie, co trzeci klient Twojego sklepu, któremu zaprezentujesz etui, chętnie je dla siebie i swoich bliskich u Ciebie zakupi. Wystarczy wyeksponować Etui Ochronne w pobliżu terminala płatności.

Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl