Wszyscy wiemy, jakie zalety noszą ze sobą płatności zbliżeniowe – szybkość i wygoda. Warto dodatkowo zabezpieczyć swoją kartę, złodzieje tożsamości, za pomocą czytników fal RFID, oraz programatorów magnetycznych mogą częściowo sklonować kartę. Skradną naszą tożsamość, oraz wykonają klon karty, za pośrednictwem którego dokonają jednorazowego zakupu do ustalonej kwoty, zazwyczaj 50,00 zł (kod dynamiczny służący do autoryzacji transakcji zbliżeniowej jest jednorazowy – umożliwia wykonanie tylko jednej transakcji zakupu zbliżeniowego).
Etui Ochronne blokują fale RFID o częstotliwości 13,56MHz, dzięki czemu zabezpieczają zbliżeniowe karty płatnicze przed tzw. „Złodziejami Tożsamości”. Wykonywane są ze specjalnego, kilkuwarstwowego laminatu, który jest lekki, praktycznie nie pogrubia i nie powiększa karty, dzięki czemu mieści się do portfela. Dodatkowo Etui Ochronne zabezpieczone są folią, która chroni produkt przed szybszym zniszczeniem, zamoknięciem, zabrudzeniem, oraz dodaje większej sztywności. Nasze EtuiOchronne produkujemy z materiału, który poddany został testom ekranowania fal RFID o określonych częstotliwościach, posiada Certyfikat TUV.
Jest to innowacyjny produkt, który pasuje do oferty w każdej branży, nadaje się do wszystkich rodzajów sklepów, oraz punktów usługowych. Będzie doskonałym uzupełnieniem również Twojej oferty. Każdy jest klientem na produkt łączący w sobie estetykę, funkcjonalność i bezpieczeństwo.
Etui Ochronne chroni doskonale kartę przed zanieczyszczeniem, oraz szybkim zużyciem. Można przechowywać w nich każdy rodzaj karty płatniczej, PayPass, Paywave, Wave, Blink. Pasuje do wszystkich kart, nie tylko tych, z funkcją zbliżeniową. Noś w nim również nowe legitymacje studenckie, karty komunikacji miejskiej, nowe dowody osobiste, karty hotelowe, oraz dostępowe do budynków. Karty Mifare, DESFire, HID i Class.
Etui Ochronne skutecznie blokuje fale RFID o częstotliwości 13.56MHz (ang. Radio-frequency identification), dzięki czemu zapobiega zeskanowaniu karty przez tzw złodziei tożsamości. W naszym Etui Ochronnym poufne dane karty będą zabezpieczone przed zdalnym skanowaniem. Drogą radiową nie będzie do nich dostępu.
Etui Ochronne na karty zbliżeniowe, to jedyna w swoim rodzaju nowoczesna i ekskluzywna wizytówka, osoba, która ją od Ciebie otrzyma będzie nosić ją zawsze przy sobie. To niepowtarzalny, niebanalny, użyteczny, oraz funkcjonalny gadżet reklamowy. Dzięki niemu, zbudujesz relacje oparte na zaufaniu. Jest to produkt na miarę XXI wieku. Zabezpiecz kartę zbliżeniową przed tzw. „Złodziejami Tożsamości”. Chroń dane swojej karty, oraz swoje pieniądze.

Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl